Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 15.06.2015 по 19.06.2015

За період з 15.06.2015 по 19.06.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 23 усних та  письмових звернень громадян у тому числі на особистому прийомі до заступника міського голови Тарабановського М.М.– 2.
4 звернення – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях надійшло 25 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 4 – від пенсіонерів; 2 – від ветеранів праці; 1 – від інваліда І гр.; 1 – від інваліда ІІ гр.; 1 – від одинокої матері.
Із загальної кількості звернень 17 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 4 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 2 – на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М.
З соціальних питань зареєстровано 7 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, виплата соціальної допомоги, надання адресної допомоги.
Мешканці міста також зверталися з питань комунального господарства (ремонт покрівель, ремонт доріг, забезпечення енергопостачанням, ремонт системи водопостачання, ремонт під’їздів), земельних відносин (вирішення конфліктів між сусідами з межі земельної ділянки), роботи приватних авто перевізників, перерахунку пенсії.
 Два  звернення було направлено на розгляд за належністю згідно з законодавством України про звернення громадян до керівництва Рубіжанського МВ ГУМВС України в Луганській області.
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно одне звернення щодо виплати соціальної допомоги.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1701
візитів всього: 545458