Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 08.06.2015 по 12.06.2015

За період з 08.06.2015 по 12.06.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 24 усних та  письмових звернень громадян у тому числі на особистому прийомі до заступника міського голови Подхватіліна П.А.– 1; до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.– 3.
10 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях порушено 25 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 5 – від пенсіонерів; 2 – від ветеранів праці; 1 – від інваліда 1 гр.; 2 – від дітей війни; 1 – від одинокої матері.
Із загальної кількості звернень 3 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 10 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 3 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А., 8 – на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М.
Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань. Таких звернень зареєстровано 14, а саме: надання адресної допомоги, надання соціальної допомоги, надання субсидії.
Мешканці міста також зверталися з питань комунального господарства (ремонт покрівель, ремонт доріг, зріз аварійних дерев, благоустрій території, ремонт каналізації у будинку), видачі архівної довідки.
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 2265
візитів всього: 545153