Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«СПОРТ – ДЛЯ ДІТЕЙ! ДІТИ – ДЛЯ СПОРТУ!»

Під цим гаслом 6 червня в м. Сєвєродонецьк відбувся виступ юних спортсменів міста Рубіжне на обласному спортивно-масовому заході «Луганщина – це Україна» в рамках святкування 77- річниці створення Луганської області.

 

Місто Рубіжне має славний спортивний літопис, в який яскравою сторінкою вписано ім'я найвідомішого рубіжанського спортсмена. Це - олімпійський чемпіон з фехтування, заслужений майстер спорту СРСР - Володимир Смирнов!

 

Вагомий внесок у розвиток спорту вносять дитячо - юнацькі спортивні школи та спортивні організації, які вирішують актуальну задачу розвитку масового спорту та спорту вищих досягнень. Це головні центри підготовки юних спортсменів нашого міста, центри підготовки талановитих дітей, які прославили і прославляють наше місто в області, Україні, Європі, світі. Більше тисячі юних спортсменів займаються в спортивних секціях м.Рубіжне.

 

Представляючи дитячо-юнацький спорт міста Рубіжне, ми з почуттям особливої ​​гордості говоримо про високі спортивні досягнення наших юних земляків. Рубіжанські спортсмени, ведені досвідченими наставниками, в цьому важкому і напруженому році радували нас перемогами на різних змаганнях. Виступи кращих наших атлетів підтверджують той факт, що Рубіжанська земля багата талантами, і ми пишаємося досягненнями наших спортсменів.

 

Право нести прапор м.Рубіжне надано майстру спорту України міжнародного класу,  члену збірної країни з пауерліфтингу, найкращому спортсмену міста Рубіжне Миколі Баранніку.

 

У візитній картці дитячо-юнацького спорту м.Рубіжне були представлені:

- Дитячо-юнацька спортивна школа №1 Рубіжанської міської ради (директор майстер спорту України міжнародного класу Олександр Дорошенко);

- Рубіжанська міська комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа «Зеніт» Луганського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» (директор - майстер спорту СРСР Віталій Ткаченко);

- Дитячо-молодіжна спортивна школа карате (технічний директор Ольга Дутова);

- Клуб східних єдиноборств та оздоровчих систем (керівник - заслужений тренер України, майстер спорту України Геннадій Клюкало).

 

«Дитячо- юнацький спорт – це спритність, сила і вправність, сталеві нерви та зібраність, мужність і терпіння, талант і  натхнення, наполеглива праця на тренуваннях та прагнення завжди бути першим!» Після цієї промови ведучої свята Світлани Ступнікової для численних глядачів пройшли показові виступи з 10 видів спорту у виконанні юних спортсменів м.Рубіжне.

 

Спортивна гімнастика представлена ​​в ДЮСШ №1. Тренери - Надія Горбатюк, Олексій Стрєльцов, Валентина Скороход. Найсильніші гімнасти області серед дорослих - вихованці ДЮСШ майстер спорту України Ілля Целютін і кандидат у майстри спорту Олексій Робу, стали в 2014 році другими на Чемпіонаті України зі спортивної гімнастики в командній першості. В показових взяли участь Єлизавета Поліщук, Дар’я Щербак, Максим Затеруха, Всеволод Возняк.

 

Айкідо культиивується в ДЮСШ «Зеніт». Тренер Федір Рубан. Спортсмени відділення айкідо успішно представляють наше місто на змаганнях різних рівнів. В показових взяли участь Ілля Скарга-Бандуров та Дмитро Дідик.

 

Юні баскетболістки ДЮСШ №1 вже багато років не мають собі рівних на всіх змаганнях обласного масштабу в усіх вікових групах (тренери Валентина Абазина, Віра Семенцова і Вікторія Губарєва). Вже цього року юні баскетболістки успішно представили нашу область на Всеукраїнських змаганнях з баскетболу 3 на 3.В показових виступах взяли участь тренер Вікторія Губарєва, юні баскетболістки Юлія Євсеєва, Ірина Бугаєвська та Олександра Новодран.

 

Дзюдо і самбо-представлені в ДЮСШ №1 та ДЮСШ «Зеніт».Тренери – Олександр Короткий, Роман Короткий, Андрій Григоров, Наталья Більо та Дмитро Кобернюк.Високої оцінки заслуговують результати участі у змаганнях вихованців відділення дзюдо і самбо. У спорті вищих досягнень вихованець школи «Зеніт» Володимир Ламанов на чемпіонаті світу з самбо серед дорослих в Японії став п'ятим в 2014 році.Кілька днів тому на чемпіонаті України в Одесі наші дівчата посіли 3 призових місця з самбо. В показових виступах взяли участь Поліна Салєнко, Аліна Мирошниченко, Глєб Дубіна, Давид Тарасюк.

 

Футбол розвиваєтьсяв двох школах ДЮСШ №1 та ДЮСШ «Зеніт». Тренери – Сергій Черних, Анатолій Ступніков, Дмитро Мерзлікин. Цей рік став успішним для юних рубіжанських футболістів. Вихід у фінал в першості області трьома віковими групами, перемога в чемпіонаті області серед юнаків 2003-2004 р.н. та участь у зональних Всеукраїнських змаганнях на призи клубу «Шкіряний м'яч» - останні досягнення спортсменів. В показових виступах взяли участь брати Павло та Артем Ніколайчуки, Олександр Бузанов, Микола Толочко.

 

Військово-спортивні багатоборства. Тренер – заслужений тренер України, майстер спорту України Генадій Клюкало. Вихованці клубу в цьому році зайняли на Чемпіонаті України з військово-спортивного багатоборства дев'ять призових місць. Арсен Симонян двічі піднявся на верхню сходинку п'єдесталу пошани.В показових виступах взяли участь Арсен Симонян, Микита Атаманичєв, Микита Козлов, Влад Рубан.

 

Волейбол культивується в ДЮСШ «Зеніт». Тренер – Світлана Ступнікова. Юніспортсменки відділення волейболу вдало представили наше місто на міжрегіональному та обласних турнірах цього року.В показових виступах беруть участь Христина Ковальова, Карина Котелевець, Анастасія Перець та Валентина Васюра.

 

Провідним відділенням ДЮСШ №1 є пауерліфтинг. Спортсменів тренують Андрій Урбан і заслужений тренер України, майстер спорту СРСР Віктор Урбан. Відділення є одним з кращих в Україні. Вже в цьому2014-2015 навчальному році у відділенні підготовлено 3 майстри спорту України, 14 кандидатів у майстри спорту. Майстер спорту України міжнародного класу Микола Баранник в травні місяці став срібним призером на чемпіонаті Європи в Німеччині. 6 червня, 2 спортсмена - 2 майстри спорту України Дарина Кузьміна та Олександр Дубовий виъхали на чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу до Фінляндії. Ми пишаємося досягненнями Рубіжанськихпауерліфтерів та бажаємо їм подальшого успішного виступу.В показових виступах взяли участьМикита Сухорутченко (майстер спорту України), Віталій Коваленко та Іван Мацегора.                   

 

Бокс представлений в двох школах ДЮСШ №1 та ДЮСШ «Зеніт». Тренери – майстер спорту СРСР Віталій Ткаченко та Євген Ефімченко. Юні боксери міста Рубіжне гідні продовжувачі боксерських традицій. Макар Полтавський (ДЮСШ «Зеніт») кілька днів тому повернувся з чемпіонату України в м.Ужгород, де успішно представив збірну Луганської області на національній першості. В показових виступах взяли участь Олександр Бондаренко, Богдан Стельмах, Гумер Нургатін та Олександр Герасименко.

 

Спортсмени відділення карате ДЮСШ №1 та дитячо-молодіжної спортивної школи карате (тренери- майстер спорту України міжнародного класу Олександр Дорошенкота Ольга Дутова) успішно представляли нашу область на всеукраїнських змаганнях.В показових виступах взяли участь Василь Дмитрук, Віталій Лєвін, Марк Вороновський, Тетяна Костенко та самий малий учасник показових виступів трьохрічний Сашко Костенко.

 

Під дружні оплески глядачів виступ юних рубіжанських спортсменів закінчився словами:

 

Хай Україна пишається нашими іменами

Ми славимо спортсменів когорту.

Хай над Луганщиною наше гасло лунає:

«Спорт - для дітей! Діти - для спорту»!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 39
візитів сьогодні: 1497
візитів всього: 582714