Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 02.06.2015 по 05.06.2015

За період з 02.06.2015 по 05.06.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 13 письмових звернень громадян.
3 звернення – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях порушено 14 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від пенсіонера; 2 – від ветеранів праці; 1 – від інваліда 3 гр.; 3- від учасників ліквідації на ЧАЕС.
Із загальної кількості звернень 3 - зареєстровано на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А., 8 – на адресу заступника міського голови              Тарабановського М.М., 2 – на адресу заступника міського голови              Сироренкової Л.Р.
З соціальних питань зареєстровано 4 звернення, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, оформлення субсидії.
Мешканці міста також зверталися з питань комунального господарства (оплата за комунальні послуги, ремонт покрівель, відлов бродячих собак), видачі архівної довідки.
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно одне звернення щодо доставки пакету документів для призначення субсидії на комунальні послуги.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1988
візитів всього: 593491