Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В Рубіжанській ОДПІ „День відкритих дверей ”

Сьогодні  Рубіжанська ОДПІ  Головного  управління Міндоходів у Луганській області на «Дні відкритих дверей»приймала у себе в гостях учнів  Рубіжанської загальноосвітньої школи № 3.

Під час заходу начальник Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області Володимир Прокопенко зазначив, що органи Державної фіскальної служби – це не тільки служба ,яка  є механізмом забезпечення фінансових надходжень до бюджетів усіх рівнів , але і сервісна служба, яка має полегшити та оптимізувати співробітництво громадян, суб’єктів господарювання та держави. Керівник розповів гостям-школярам , що жодна сучасна держава в теперішній час не може існувати та розвиватись без податкової системи. Працівники відомства  повинні бути  професіоналами  своєї справи, так як   робота у  відомстві , вимагає високого рівня знань податкового законодавства, та навичок роботи з інформаційними системами та базами даних, знання ділової мови, умінь спілкування.

Також особливу увагу присутніх  Володимир Прокопенко звернув на подальше наближення податкового законодавства України до законодавства ЄС із урахуванням перспективи поглиблення економічної інтеграції з Європейським Співтовариством.

Володимир Прокопенко наголосив: «Робота яка проводиться  Рубіжанською ОДПІ з молоддю дозволить виховати достойних громадян нашого суспільства, сумлінних платників податків»

 Від завідувача інформаційно-комунікаційного сектору Ірини Гречанікової  учні дізналися про  історією виникнення податкової системи. Завідувач сектору розповіла про  Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни - у мріях дитини» ,про його учасників  та переможців

 З роботою Центру обслуговування платників  Рубіжанської ОДПІ учасників заходу  довідалися від начальника відділу обслуговування платників податків Ольги Урсової.   Школярі  познайомились з іншими фахівцями інспекції, які розповіли  про свої функціональні обов’язки,  завдання та досягнення.

Під кінець зустрічі школярі отримали відповіді на свої запитання, та  і подякували за теплий і змістовний прийом.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1167
візитів всього: 599441