Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Стратегічний план економічного розвитку міста Рубіжне

    В рамках співробітництва з Проектом міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку „Економічний розвиток міст” виконавчим органом Рубіжанської міської ради в партнерстві з бізнесом розроблено Стратегічний план економічного розвитку м. Рубіжне, який затверджено рішенням Рубіжанської міської ради № 24/2 від 5 вересня 2007 року.
     Стратегічний план економічного розвитку є продуктом спільного рішення лідерів громади Рубіжного на основі досягнення консенсусу та  принципу зосередження зусиль на пріоритетних питаннях розвитку. Два критичних питання – "Створення сприятливих умов для розвитку бізнесу" та "Створення сприятливих умов для залучення інвестицій" обрані Експертним комітетом як вирішальні чинники подальшого розвитку міста та місцевої економіки. Для кожного з цих питань складені окремі плани дій, впровадження яких покращить конкурентну позицію міста Рубіжного. Плани дій розроблені членами Експертного Комітету, з залученням фахівців, які мають професійні знання, досвід у відповідній сфері, або до службової компетенції яких входить відповідні питання.
      З метою відстеження виконання заходів, передбачених Стратегічним планом, виконавчий комітет Рубіжанської міської ради затвердив Положення про моніторинг Стратегічного плану економічного розвитку м. Рубіжне, відповідно до якого структурні підрозділи щоквартально звітують про стан виконання заходів Стратегічного плану.
      З повною версією Стратегічного плану економічного розвитку м. Рубіжне можна ознайомитися в рубриці офіційного сайту Рубіжанської міської ради - „Програми Рубіжанської міської ради”.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 23
візитів сьогодні: 1934
візитів всього: 592232