Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 05.05.2015 по 08.05.2015

За період з 05.05.2015 по 08.05.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 16 письмових звернень громадян, у тому числі 6 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях порушено 17 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника трудового фронту; 1 – від ветерана праці; 3 – від пенсіонерів; 1 – від інваліда 1 гр.; 1 – від інваліда 3 гр. ; 1 – від учасника ліквідації ЧАЕС; 1 – від одинокої матері.
Із загальної кількості звернень 10 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 1 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А., 1 – на адресу заступника міського голови              Тарабановського М.М., 4 – на адресу заступника міського голови             Сидоренкової Л.Р.
З соціальних питань зареєстровано 7 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання адресної допомоги.
Мешканці міста також зверталися з питань комунального господарства (зріз аварійних дерев, оплата за комунальні послуги), житлових (надання житлової площі), щодо влаштування на роботу.
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 2 звернення, а саме: щодо зрізу дерев та доставки пакету документів для призначення субсидії на комунальні послуги.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1463
візитів всього: 593493