Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 27.04.2015 по 30.04.2015

За період з 27.04.2015 по 30.04.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 29 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до секретаря міської ради             Мухтарова Д.Х. – 4; 2 звернення – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях порушено 29 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника трудового фронту; 1 – від учасника ВВВ; 6 – від ветеранів праці;          2 – від дітей війни; 2 – від пенсіонерів; 1 – від інваліда 3 гр.; 1 – від вдови учасника ліквідації ЧАЕС.
Із загальної кількості звернень 26 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 3 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
Найбільша кількість звернень надійшла з питань комунального господарства. Таких звернень зареєстровано 15, а саме: ремонт покрівель, зріз аварійних дерев, ремонт системи водопостачання, неякісне надання комунальних послуг.
Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (надання матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидії), житлових (надання житлової площі).
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
 
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1592
візитів всього: 545176