Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 20.04.2015 по 24.04.2015

За період з 20.04.2015 по 24.04.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 17 письмових звернень громадян, у тому числі 1 звернення – з ДУ «Луганський обласний контактний центр».
У зверненнях порушено 17 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника трудового фронту; 1 – від ветерана праці; 2 – від дітей війни; 1 – від пенсіонера; 1 – від інваліда 2 гр.; 1 – від інваліда 3 гр.;  1 – від учасника ліквідації ЧАЕС; серед яких 1 – колективне.
Із загальної кількості звернень 14 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 1 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 2 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
З соціальних питань зареєстровано 6 звернень з питань надання матеріальної допомоги на лікування.
Мешканці міста також зверталися з питань комунального господарства (ремонт покрівель, зріз аварійних дерев), житлових (надання житлової площі), земельних відносин (вирішення конфліктів між сусідами з межі земельної ділянки).
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
  За цей період вирішено позитивно 4 звернення, а саме: щодо ремонту покрівель та прочищення вентиляційного каналу у квартирі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1652
візитів всього: 545441