Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Управління економіки і інвестицій інформує
Шановні суб’єкти підприємницької діяльності!


2 квітня 2009 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 05 березня 2009 року № 278 „Про заходи щодо стабілізації цін за надання послуг та оренду торгових приміщень (площ) у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів в умовах фінансово-економічної кризи” (далі - Постанова), яка була розроблена та прийнята за ініціативою і безпосередньою участю Держкомпідприємництва України.

Зазначеною Постановою затверджено Примірний договір оренди торгових приміщень (площ) у торговельних об’єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів (з включенням послуг з їх обслуговування) та Акт приймання-передачі об’єкта оренди.

Прийняття Постанови було зумовлено надходженням чисельних звернень на адресу Держкомпідприємництва від громадських організацій, спілок, а також підприємців внаслідок надмірного зростання вартості оренди торгових місць та послуг, що надаються ринками (торговими центрами, комплексами).

Основною метою акту є підтримка суб'єктів підприємництва, забезпечення соціального захисту для низькооплачуваних і малозабезпечених верств населення в частині доступності придбання товарів на споживчому ринку в умовах фінансово-економічної кризи.

Впровадження Постанови надасть можливість усунути несанкціоноване зростання вартості послуг і оренди за торговельне місце на об'єктах торгівлі, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів та порушення антимонопольного законодавства в умовах зростання кризи, а також дозволить зберегти мотивацію бізнесу до ділової активності та забезпечити надходження до державного і місцевих бюджетів.

На даний час відповідно до пункту 3 Постанови проводиться робота щодо узгодження проекту Порядку розрахунку цін на послуги й оренду торгових приміщень (площ), їх обслуговування у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих і непродовольчих товарів, який найближчим часом буде затверджено спільним наказом Держкомпідприємництва та Мінекономіки. Прийняття відповідного наказу надасть можливість визначити справедливу вартість ціни на послуги та оренду торгових приміщень (площ) та їх обслуговування у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів.

З повагою,
Управління економіки і інвестицій
Рубіжанської міської ради

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 6
візитів сьогодні: 6748
візитів всього: 545200