Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 14.04.2015 по 17.04.2015

За період з 14.04.2015 по 17.04.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 20 усних та письмових звернень громадян, у тому числі 3 звернення – з ДУ «Луганський обласний контактний центр», 7 – на особистому прийомі у секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 2 - на телефонну «гарячу лінію» до секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 1 - на телефонну «гарячу лінію» до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.
У зверненнях порушено 24 питання.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 3 – від ветеранів праці; 2 – від дітей війни; 4 – від пенсіонерів; 1 – від інваліда 1 гр.; 1 – від інваліда 3 гр.;  2 – від учасників ліквідації ЧАЕС; серед яких 4 – колективних.
Із загальної кількості звернень 17 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 3 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.
Найбільша кількість звернень надійшла з питань комунального господарства. Таких звернень зареєстровано 15, а саме: ремонт покрівель, зріз аварійних дерев, ремонт системи водопостачання, ремонт під’їздів, благоустрій території, ремонт доріг.
Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (надання матеріальної допомоги на лікування, призначення  субсидії).
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.
  За цей період вирішено позитивно 2 звернення, а саме: щодо ремонту покрівель та надання житлової площі.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1612
візитів всього: 593493