Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Актуальні проблеми здоров’я обговорили студенти

17 квітня 2015 року Луганським обласним центром підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень у співпраці з відділом молоді та спортуРубіжанської міської ради  було проведено тренінг з репродуктивного здоров’я для студентів Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у м. Рубіжне. 

 Учасники тренінгу обговорили актуальні для них питання здоров'я, дізналися факти та міфи про сексуальність, контрацепцію, взаємовідносини. Під час анонімних запитань студенти мали можливість дізнатися відповіді про найпотаємніші речі, які їх турбують. Сьогодні для молоді одним з основних джерел інформації про сексуальність, взаємовідносини між статями та репродуктивне здоров'я залишається Інтернет. І саме не конкретний сайт, а лише пошукова система. Молоді люди отримують відповіді на свої запитання на форумах, у соціальних мережах, у кіно і т.і. Ця інформація дуже часто не співпадає з дійсністю. З 2012 року тренери з репродуктивного здоров'я Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень у співпраці з вищими навчальними закладами, педагогами, підприємствами проводять освітні заходи для молоді з питань репродуктивного здоров'я, надаючи відповіді на найактуальніші питання молоді, зокрема планування сім’ї.

Для отримання розгорнутої консультації можна зателефонувати на Всеукраїнську інформаційну лінію з питань планування сім'ї та репродуктивного здоров'я - 0800 50 27 57. Кваліфіковані консультанти охоче дадуть відповіді на ваші питання і допоможуть розібратися в безлічі суперечливої інформації. Лінія працює з 9:00 до 18:00 в робочі дні (понеділок - п'ятниця). Дзвінки на інформаційну лінію є безкоштовними зі стаціонарних телефонів в межах України. Відзначимо, що мета консультантів телефонної лінії не призначити вам той чи інший метод (це може зробити тільки ваш лікар), а розповісти вам про переваги чи недоліки, показаних або протипоказання того чи іншого методу, надати вам новітню інформацію з планування сім'ї, а також підказати чи відповідають дійсності досить поширені в суспільстві думки щодо методів контрацепції.

Достовірну інформацію також можна отримати на сайті програми "Здоров'я жінок України"http://plana.org.ua


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 24
візитів сьогодні: 2139
візитів всього: 585764