Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Легалізація трудових відносин

 
    Для попередження порушень у сфері оплати праці із керівниками підприємств міста, де мінімізується рівень заробітної плати, систематично проводиться роз'яснювальна робота, у тому числі і з питань підвищення розміру заробітної плати. Так, за результатами проведеної роботи, з початку 2015 року погашена заборгованість із виплати зарплати двома підприємствами на суму 54 тис. грн. Шість  суб’єктів підприємницької діяльності підвищили рівень заробітної плати працівників та додатково залучено 17 найманих осіб.
 Начальник управління оподаткування фізичних осіб  Рубіжанської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області Ірина Вєдєрнікова радить рубіжанам та жителям Кремінського району,  не робити себе співучасниками порушень діючого законодавства та не позбавити себе соціальних  благ.
     «Громадяни, які погоджуються отримувати заробітну плату в «конвертах», не лише сприяють розвитку тіньових схем ухилення від оподаткування, а й позбавляють себе соціальної захищеності, адже вони матимуть пенсію тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати,» - зазначила начальник управління. Відтак, вона нагадала місцевим працедавцям і найманим працівникам, що неоформлений трудовий договір є не лише грубим порушенням трудового законодавства, а й у подальшому тягне за собою низку проблем для самого працівника.
 Ірина Вєдєрнікова наголосила: «Фахівці  Рубіжанської ОДПІ вдячні громадянам, які  усвідомили негативний вплив даного явища та не залишаються байдужими, своєчасно повідомляють про зазначені порушення ОДПІ, в свою чергу фахівці своєчасно реагують на такі заяви. Так нещодавно по інформації громадянки була здійснена перевірка СПД . Як результат легалізовані трудові відносини заявника, в бюджет додатково найшло 10,3  тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та  ЄСВ.
    «Суб`єктам господарювання слід пам’ятати – використання нелегальної робочої сили, не оформлення трудових відносин або несвоєчасна реєстрація трудових відносин з найманим працівником – це порушення трудового законодавства, яке передбачає адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність» - нагадала фахівець .


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1183
візитів всього: 599441