Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Британська Рада оголосила відкритий конкурс партнерів до проекту «Активні громадяни» на 2015-2016 роки

Конкурс партнерів до проекту «Активні громадяни» на 2015-2016 роки.

Інформуємо вас, що Британською Радою оголошено відкритий конкурс партнерів до проекту «Активні громадяни» на 2015-2016 роки. У конкурсі можуть брати участь громадські організації, благодійні фонди, молодіжні об'єднання та інші.

Проект передбачає проведення у 2015-2016 роках майстер-класів для фасилітаторів (представники партнерських організацій, які проводять тренування активних громадян) партнерських організацій, участь найкращих фасилітаторів у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць проекту.

Партнерами проекту можуть бути виключно організації. Заявки від фізичних осіб не прийматимуться. Дедлайн подачі заявок - 20 квітня.

Потенційні партнери проекту мають надати для роботи в проекті принаймні двох фасилітаторів, для яких Британська Рада проведе 12-16 травня 2015 року підготовчий майстер-клас «Активних громадян». У подальшому партнер повинен надавати підтримку фасилітаторам у реалізації програми «Активні громадяни» у своїх спільнотах та громадах.

Результатом тренінгів в локальних громадах повинні бути проекти соціальної дії направленні на покращення життя громади.

Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів, їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу між Сходом та Заходом України, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття.

Для участі у конкурсі потенційних партнерів проекту «Активні громадяни» в 2015-2016 pp. організації повинні відповідати наступним критеріям:

• Бути зареєстрованим відповідно до українського законодавства таздійснювати свою діяльність в Україні;

•  Відсутність конфлікту інтересів у випадку участі в проекті в якості одержувача гранту;

•  Бути в стані гарантувати участь координатора проекту та двох тренерів/фасилітаторів;

• Бути в стані виділяти зі свого боку робочий час власних співробітників, надавати приміщення тощо для забезпечення ефективної реалізації проекту, що також проводити моніторинг, оцінки та звітування в рамках проекту;

• Прийняття вимог щодо прав інтелектуальної власності Британської Ради.

Крім того, заявки повинні бути:

•  отримані у встановлений термін;

•  повністю заповнені у відповідному форматі (MicrosoftOfficeWord):

•  включати усю необхідну документацію.

Для більш детального ознайомлення з зазначеним Проектом наводимо посиланням на вебсайт http://www.britishcouncil.org.ua/ac-open-call-2015, a також надаємо аплікаційну форму заявки потенційного партнера проекту «Активні громадяни» та посібник фасилітатора.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до:

-   головного спеціаліста відділу сприяння інвестиційній діяльності Департаменту Тараканової Ю.І. тел.: (06452) 23 307 або 0997446932

-   заступника начальника управління - начальник відділу сприяння інвестиційній діяльності Департаменту Почтовік О.В. тел. (06452) 23 307 або 0502192292

-  менеджера проекту Віталія Тихоновича за телефоном +38044 490 56 00 або на e-mail: Vitaliv.Tykhonovvch(a)britishcouncilorq.ua


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 25
візитів сьогодні: 1159
візитів всього: 586457