Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформаціяпро звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 30.03.2015 по 03.04.2015

За період з 30.03.2015 по 03.04.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 35 письмових звернень громадян, у тому числі 7 звернень – з ДУ «Луганський обласний контактний центр».
У зверненнях порушено 35 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 8 – від ветеранів праці; 2 – від дітей війни; 6 – від пенсіонерів; 1 – від інваліда 2 гр.; 1 – від інваліда 3 гр., серед яких 5 – колективних.
Із загальної кількості звернень 28 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 3 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 4 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
Найбільша кількість звернень надійшла з питань комунального господарства. Таких звернень зареєстровано 25, а саме: ремонт покрівель, зріз аварійних дерев, ремонт системи водопостачання, неякісне надання послуг, забезпечення енергопостачанням.
Мешканці міста також зверталися з соціальних питань (надання матеріальної допомоги на лікування, надання адресної допомоги), житлових (надання житлової площі).
Одне  звернення було направлено на розгляд за належністю згідно з законодавством України про звернення громадян до керівництва Сєвєродонецького РЕМ ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.
  За цей період вирішено позитивно 3 звернення, а саме: щодо ремонту покрівель та надання адресної допомоги.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1956
візитів всього: 545413