Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Оскарження дій посадових осіб фіскальних органів та актів перевірок
Оскарження дій посадових осіб
фіскальних органів та актів перевірок
(методичні матеріали до консультацій та тренінгів)
Підприємницька діяльність в Україні запроваджена державою регулюється і охороняється нею відповідно до чинного законодавства України, зокрема Конституцією України від 28.06.1996р. (із змінами та доповненнями), Законами України «Про підприємництво» N 698-ХII від 07.021991р. (із змінами та доповненнями), «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» N1775-III від 01.06.2000р. (із змінами та доповненнями), Господарським кодексом України №436-IV від 16.01.2003р. та іншими нормативними актами.
Оскільки державою надані широкі права та розкриті неосяжні можливості підприємництву, то цілком зрозуміло, що і контроль за підприємницькою діяльністю також здійснюється державою своїми органами безпосередньо. Стаття 15. Закону України «Про підприємництво» встановлює межі державного регулювання підприємництва та вказує свої важелі впливу на нього: «Органи державного управління будують свої відносини з підприємцями, використовуючи:
• податкову та фінансово-кредитну політику, включаючи встановлення ставок податків і процентів по державних кредитах; податкових пільг; цін і правил ціноутворення; цільових дотацій; валютного курсу; розмірів економічних санкцій;
• державне майно і систему резервів, ліцензії, концесії, лізинг, соціальні, екологічні та інші норми і нормативи;
• науково_технічні, економічні та соціальні республіканські й регіональні програми;
• договори на виконання робіт і поставок для державних потреб.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 9
візитів сьогодні: 6676
візитів всього: 545200