Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 23.03.2015 по 27.03.2015

За період з 23.03.2015 по 27.03.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 28 усних та  письмових звернень громадян, у тому числі: 5 звернень – з ДУ «Луганський обласний контактний центр».
У зверненнях порушено 29 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від інваліда ВВВ; 4 – від ветеранів праці; 2 – від дітей війни; 6 – від пенсіонерів; 2 – від інвалідів 1 гр.; 2 – від інвалідів 2 гр.; 1 – від інвалідів 3 гр., серед яких 3 – колективних, 2 – повторних.
Із загальної кількості звернень 25 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 3 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.
З соціальних питань зареєстровано 8 звернень, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання адресної допомоги.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства
(ремонт покрівель, зріз аварійних дерев, водопостачання, ремонт тротуарів, вивіз сміття), житлових (надання житлової площі), праці (оплати заробітної плати), земельних відносин (вирішення конфліктів між сусідами з межі земельної ділянки), роботи приватних авто перевізників.
Одне  звернення було направлено на розгляд за належністю згідно з законодавством України про звернення громадян до керівництва Рубіжанського МВ ГУМВС України в Луганській області.
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.
  За цей період вирішено позитивно 3 звернення, а саме: щодо повернення грошей за неякісний товар та усунення неякісного ремонту товару.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2800
візитів всього: 545290