Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ ЯК ОСНОВА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ ЯК ОСНОВА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА
(методичні матеріали до консультацій та тренінгів)

Найважливішим кроком при започаткуванні нового підприєм­ства або розширенні діючого є побудова бізнес-плану.
Такий план має відображати завдання вашого підприємства, як коротко- так і довгострокові, містити опис продуктів або послуг, що плануєте пропонувати, опис вірогідної кон'юнктури ринку цих про­дуктів, і, зрештою, інформацію про ресурси та засоби, які будуть залу­чатися для виконання ваших завдань з огляду на ймовірну конку­ренцію.
Підготовка всебічного бізнес-плану за цією схемою потребує багато часу та зусиль. Однак зробити це необхідно, якщо ви хочете викристалізувати свої ідеї, сфокусувати думки і випробувати на життєздатність своє рішення розпочати чи розширити ваш бізнес. Ко­ли ви завершите свій бізнес-план, він слугуватиме вам за схему, дотри­мання якої, подібно до всякої карти, підвищує шанси досягти пункту призначення.
Однією з поширених форм планування для підприємницьких структур є бізнес-планування. Бізнес-планування є процесом розроб­ки плану (бізнес-плану) з вкладення капіталу в підприємницьку діяльність (в бізнес) та його розширеного відтворення в господарських процесах шляхом реалізації підприємницьких ідей.
Бізнес-план - це письмовий документ, в якому викладена сутність підприємницької ідеї, способи і засоби її реалізації, а також окупності та приросту майбутнього вкладення капіталу (цінностей), обумовлено ринкові, товарні, виробничі, організаційні, фінансові, уп­равлінські та інші аспекти, можливі ризики, результати, наслідки та перспективи.

Детальніше (245 кб)


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 9
візитів сьогодні: 6633
візитів всього: 545200