Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 16.03.2015 по 20.03.2015

За період з 16.03.2015 по 20.03.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 22 усних та  письмових звернення громадян, у тому числі: 1 - з прямої телефонної «гарячої» лінії до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.; 5 звернень – з ДУ «Луганський обласний контактний центр».
У зверненнях порушено 22 питання.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 5 – від ветеранів праці; 5 – від пенсіонерів; 2 – від інвалідів 1 гр.; 2 – від інвалідів 2 гр.; 1 – від інвалідів 3 гр., серед яких 2 – колективних.
Із загальної кількості звернень 16 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 5 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 1 – на адресу заступника міського голови           Тарабановського М.М.
Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання адресної допомоги, надання гуманітарної допомоги.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства
(ремонт покрівель, зріз аварійних дерев, водопостачання), роботи приватних автоперевізників, підвищення цін на продукти харчування.
Надійшло 2 анонімних звернення, які, згідно з Законом України «Про звернення громадян», не підлягали розгляду.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.
  За цей період вирішено позитивно 8 звернень, а саме: щодо надання адресної допомоги, отримання довідки про взяття на облік як внутрішньо переміщеної особі, відміну харчування в групі продовженого дня, ремонту каналізації, ремонту радіолінії, неякісної роботи радіо, зрізу аварійних дерев, видачі довідки.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 22
візитів сьогодні: 1487
візитів всього: 593493