Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 10.03.2015 по 13.03.2015

За період з 10.03.2015 по 13.03.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 16 усних та  письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 2; 6 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях порушено 18 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від ветерана праці; 1 – від пенсіонера; 3 від - учасників ліквідації аварії на ЧАЕС; 1 – від інваліда 3 гр.; 1- від багатодітної родини, серед яких 2 – колективних.
Із загальної кількості звернень 6 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 4 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 4 – на адресу заступника міського голови           Тарабановського М.М., 2 - на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання адресної допомоги.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства
(забезпечення енергопостачанням, ремонт покрівель, зріз аварійних дерев та інші ), видачі архівної довідки, дій медичного персоналу.
Надійшло 2 анонімне звернення, яке, згідно з Законом України «Про звернення громадян» не підлягало розгляду.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.
 За цей період вирішено позитивно 1 звернення, а саме: щодо ремонту покрівель.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 10
візитів сьогодні: 2509
візитів всього: 545417