Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Платники Рубіжанської ОДПІ спрямували 1,3 млн.грн. на підтримку армії

Як повідомив заступник начальника  Рубіжанської ОДПІ Юлій Мельник, впродовж 2015 року від юридичних і фізичних осіб м. Рубіжне та Кремінського району надійшло 1,3 млн.грн. військового збору.  

За йогословами, спостерігається стабільна динаміка  надходжень податку в якості економічної підтримки Збройним Силам України.

Керівник нагадав, що оподаткування військовим збором  продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Ставка податку у 2015 році залишається, як і раніше, на рівні 1,5 відсотка.

З 1 січня 2015 року об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. А саме, об`єктом оподаткування резидента є: загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи із джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування  (виплати, надання); іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані із джерел за межами України. Об’єктом оподаткування нерезидента є: загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід із джерела його походження в Україні; доходи із джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання). 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 8017
візитів всього: 601446