Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Понад 177,4 тис.грн. акцизного податку надійшло до місцевого бюджету з початку року

 Про це повідомив начальник  Рубіжанської ОДПІ Володимир Прокопенко.

1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» запроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів і одночасно скасовано збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства.

Керівник зазначив: „Новий податок становить 5 відсотків від вартості товару, але платити його повинні лише ті суб'єкти господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб. Кошти, при цьому, будуть надходити до місцевого бюджету. Цей податок зачіпає усі підакцизні товари, що продаються в роздріб – алкогольні напої, пиво, тютюнові вироби та нафтопродукти. 177,4 тис грн.”

Володимир Прокопенко акцентував:”Акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у фіскальному чеку окремо.”

Приклади програмування акцизного податку в РРО платники можуть дізнатися з листа ДФС України від 31.01.2015 року №1848 або завітавши на офіційний веб-портал ДФС України за адресою www.sfs.gov.ua.

            Начальник інспекції звернув увагу,що всім власникам касової техніки – платникам податку слід звернутися до центрів сервісного обслуговування для програмування реєстраторів розрахункових операцій, які вони використовують при веденні своєї господарської діяльно.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1472
візитів всього: 599705