Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 02.03.2015 по 06.03.2015

За період з 02.03.2015 по 06.03.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 38 усних та  письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до заступника міського голови – 1; 5 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях порушено 40 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 6 – від ветеранів праці; 12 – від пенсіонерів; 7 – від дітей війни; 3 – від інвалідів 1 гр.; 3 – від інвалідів 2 гр., 1- від одинокої матері.
Із загальної кількості звернень 31 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 5 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 2 – на адресу заступника міського голови           Тарабановського М.М. 
Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання адресної допомоги, надання довідки переселенцю та інші.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства
(неякісне надання послуг, забезпечення енергопостачанням, ремонт покрівель та інші ), житлових (надання житлової площі), праці (оплати заробітної плати),  питання вирішення конфліктів між сусідами та інші.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 17
візитів сьогодні: 1507
візитів всього: 593493