Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 23.02.2015 по 27.02.2015

За період з 23.02.2015 по 27.02.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 33 усних та  письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до секретаря міської ради             Мухтарова Д.Х. – 7; 5 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр».
У зверненнях порушено 35 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 3 – від ветеранів праці; 3 – від пенсіонерів; 10 – від дітей війни; 2 – від інвалідів 1 гр.; 2 – від інвалідів 2 гр., 1- від одинокої матері, серед яких  – 1  повторне. 
Із загальної кількості звернень 29 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 2 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 2 – на адресу заступника міського голови           Тарабановського М.М. 
Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання адресної допомоги, надання довідки переселенцю та інші.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства
(ремонт покрівель, зріз аварійних дерев, ремонт доріг, встановлення знаків, що забороняють проїзд), житлових (надання житлової площі), видачі архівної довідки та інші.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.
За цей період вирішено позитивно 3 звернення про виплату адресної допомоги.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 2242
візитів всього: 545155