Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 12.02.2015 по 19.02.2015

 За період з 12.02.2015 по 19.02.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 30 усних та  письмових звернень громадян, у тому числі на телефонну «гарячу» лінію заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. – 5; 6 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр» та 1 - від народного депутата України Іоффе Ю.Я.
    У зверненнях порушено 35 питань.
    Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника ліквідації аварії на ЧАЕС; 2 – від ветеранів праці; 4 – від пенсіонерів; 4 – від дітей війни; 1 – від інваліда 1 гр.; 2 – від інвалідів 2 гр., 1- від багатодітної сім’ї, серед яких 3 – колективних та 1 – повторне.  
    Із загальної кількості звернень 20 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 8 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р, 2– на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.  
    Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання адресної допомоги, надання довідки переселенцю, оформлення субсидії, відкриття пошти та аптеки та інші.
    Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства (ремонт покрівель, зріз аварійних дерев, підключення електроенергії та інші ), житлових (надання житлової площі).
    Також надійшло 2 колективних звернення щодо подяки робітникам комунальних послуг.
    Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.
    За цей період вирішено позитивно 4 звернення щодо зрізу аварійних дерев, виплати соціальної допомоги та ремонту покрівлі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 19
візитів сьогодні: 1488
візитів всього: 593493