Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 05.02.2015 по 12.02.2015

За період з 05.02.2015 по 12.02.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 41 усне та  письмове звернення громадян, у тому числі на особистому прийомі у секретаря міської ради Мухтарова Д.Х. – 4; 10 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр» та 1 - від народного депутата України Іоффе Ю.Я.
У зверненнях порушено 44 питання.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2 – від учасників ліквідації на ЧАЕС; 1 – від ветерана праці; 7 – від пенсіонерів; 3 – від дітей війни; 1 – від інваліда 2 гр.; 2 – від інвалідів 3 гр., серед яких 4 – колективних та 2 – повторних. 
Із загальної кількості звернень 30 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 9 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М., 1 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А. 
Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання адресної допомоги, надання довідки переселенцю та інші. Таких звернень зареєстровано 19.
Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства
(ремонт покрівель, ремонт доріг, заміна труб холодного водопостачання, перерахування комунальних послуг та інші ), житлових (надання житлової площі), земельних відносин (щодо права власності на земельну ділянку, вирішення конфліктів між сусідами з межі земельної ділянки),  видачі архівної довідки.
Також надійшло 2 колективних звернення щодо подяки робітникам комунальних послуг.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.
         За цей період вирішено позитивно 1 звернення про освітлення провулку Нахімова.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 22
візитів сьогодні: 2067
візитів всього: 592283