Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Платниками м.Рубіжне та Кремінського району до державної казни сплачено майже 573 тис.грн.1військового збору

Саме таку суму  збору у січні 2015 року  перерахували сплатники Рубіжанської ОДПІ до держбюджету.

Фахівці Рубіжанської ОДПІ нагадують, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за утримання (нарахування) і сплату (перерахування) військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків; податкові агенти (для оподатковуваних інших доходів із джерела їх походження в Україні).

Українці податок на армію платять у розмірі 1,5% від своїх доходів. Оподатковується заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, виграші в грошову лотерею. Військовий збір також стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри. Оподаткуванню підлягають теж доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг).

Слід відмітити, що відповідно до Закону України  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» №71 від 28.12.2014р. дію військового збору продовжено до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 6
візитів сьогодні: 7873
візитів всього: 600365