Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 29.01.2015 по 05.02.2015

За період з 29.01.2015 по 05.02.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 22 письмових звернення громадян, у тому числі: 8 звернень – з ДУ «Урядовий контактний центр», 1 – з Адміністрації Президента України та 2- від Народного депутата України Іоффе Ю.Я., 1- колективне.
    У зверненнях порушено 24 питання.
    Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2 – від учасників ліквідації на ЧАЕС; 1 – від ветерана праці; 3 – від пенсіонерів; 4 – від дітей війни; 1 – від інваліда 2 гр.,  1 -  від багатодітної родини.
    Із загальної кількості звернень 14 зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 7 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М.
    Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання адресної допомоги, надання довідки переселенцю, пільгове протезування зубів та інші.
    Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства:
(надання пільг для сплати житлово-комунальних послуг, реконструкція енергопостачання, ремонт покрівель, ремонт балкону та інші ), житлових (надання житлової площі), праці: (грошова винагорода працівникові), видачі архівної довідки, питання підвищення цін на продукти харчування, дій медичного персоналу та інші.
    Надійшло 1 анонімне звернення, яке, згідно з Законом України «Про звернення громадян» не підлягало розгляду.
    Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.
         За цей період 4 звернення вирішено позитивно , а саме: щодо виплати соціальної допомоги, винесення подяки працівникові, вживання заходів до працівника.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2792
візитів всього: 545253