Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Керівники ЦНПів нашого регіону вирішили об’єднатися задля вирішення проблемних питань

 

До такого висновку прийшли учасники круглого столу «Проблемні питання щодо співпраці надання адмінпослуг зі ЦНАПами», який відбувся 30 січня 2015 року в місті Рубіжне за ініціативою Центру надання адміністративних послуг міста Рубіжне за підтримки громадської організації «Громадська платформа».

На цей захід отримали запрошення керівники центрів надання адміністративних послуг найближчих до Рубіжного міст обласного та районного значення.

Під час зустрічі заступник голови ГО «Громадська платформа» Сергій Шпілєвий розповів про досвід співпраці своєї організації з центром надання адміністративних послуг міста Рубіжне щодо надання безкоштовних правових послуг населенню  та презентував головні напрямки подальшої роботи ГО «Громадська платформа».

Керівник Центру надання адміністративних послуг міста Рубіжне Ірина Божич під презентації «Досвід роботи ЦНАП м.Рубіжне» ознайомила учасників з історією створення Центру, кількісними показниками його роботи, а також розповіла про досвід співпраці з суб’єктами надання адміністративних послуг та громадськими формуваннями ( з презентацією можна ознайомитися тут).  

Про напрямки та перспективи роботи Кремінського ЦНАПу розповіла його керівник Олена Ступакова.

Після запланованих виступів учасники круглого столу озвучили власні проблемні питання, пов’язані з організацією роботи ЦНАП та обговорили шляхи їх вирішення. Саме це на думку учасників зустрічі і стало гарним результатом роботи цього круглого столу. Тому  було прийнято рішення проводити такі зустрічі частіше і в різних ЦНАПах нашої області, об’єднуючи таким чином керівників ЦНАПів задля вирішення проблемних питань.

Завершився круглий стіл знайомством з програмою «Універсам послуг», який використовується в роботі Центру надання адміністративних послуг міста Рубіжне.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 14
візитів сьогодні: 3392
візитів всього: 585829