Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ОБҐРУНТУВАННЯ застосування переговорної процедури закупівлі

 ОБҐРУНТУВАННЯ

застосування переговорної процедури закупівлі

 

1.Замовник:                                                                                                                                      

1.1.Найменування. Комунальна установа «Міський центр фізичної культури та спорту» Рубіжанської міської ради Луганської області.                   

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 26023628.

1.3. Місцезнаходження: вул. Революції, 2, м. Рубіжне, Луганська обл., 93001.

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail): Гончарова Віолета Петрівна, спеціаліст 1 категорії КУ «МЦФКтаС»; вул. Революції, 2, м. Рубіжне, Луганська обл., 93001; телефон/факс (06453) 9-51-61; e-mail: sportt220@gmail.com.

1.5. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування переговорної процедури закупівлі: «05» грудня 2014 р.  

2. Інформація про предмет закупівлі:

2.1.Найменування предмета закупівлі: код 35.30.12-00.00 – постачання пари та гарячої води трубопроводами.                                                                                                                                                   

2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 1500,0 Гкал.

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: Палац спорту, басейн; вул. Революції, 2 м. Рубіжне, Луганська обл., 93001                                               

2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: січень – грудень 2015 р.

3. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі:

3.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Зоря».  

3.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 36999957.                                                                                                                                     3.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс:вул. Заводська, буд. 1Г/36, м. Рубіжне, Луганська обл., 93001; тел. (64353) 9-52-57.                                                                                                                                                4. Умови застосування переговорної процедури закупівлі: Відповідно до п.2 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме: відсутності конкуренції   (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

5. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання переговорної процедури закупівлі.                                                                                                                  

    Відносини пов’язані з виробництвом, транспортуванням, постачанням та викорис-танням теплової енергії з метою забезпечення енергетичної безпеки України, підвищення енергоефективності функціонування систем теплопостачання, створення і удосконалення ринку теплової енергії та захисту прав споживачів та працівників сфери теплопостачання визначаються Законом України «Про теплопостачання» від 02.065.2005 №2633-IV (із змінами і доповненнями).

     ТОВ «НВП «Зоря» діє на ринку транспортування теплової енергії в межах території, на якій розташовані власні теплові мережі та відповідно статті 5 Закону України «Про природні монополії» віднесений до сфери діяльності природних монополій. Також ТОВ «НВП «Зоря» діє на суміжних ринках з виробництва та постачання теплової енергії в Луганській області в межах розташування власних теплових мереж (стаття 6 Закону України «Про природні монополії»).

      Послуги з постачання парив південній частині міста (де розташовано КУ «МЦФКтаС») надає тільки одне підприємство, а саме Товариство з обмеженою відповідальністю «Наукове-виробниче підприємство «Зоря», за відсутності при цьому альтернативи.

      Не укладання з ТОВ «НВП «Зоря» договору на надання послуг: пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води може призвести до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, зокрема до створення загрози зриву опалювального сезону 2015р. та повної зупинки роботи басейну.

      На підставі вищезазначеного, Комунальній установі «Міський центр фізичної культури та спорту» Рубіжанської міської ради Луганської області необхідно укласти договір з ТОВ «НВП «Зоря» на надання послуг: пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води в обсязі 1500 Гкал.   

7. Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі:                                                                                                                                                  - Ліцензія на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії від 29.04.2011р. №500143, 500144, 500145 видана Національною комісією регулювання електроенергетики України (НКРЕ);

 - інформація про застосування переговорної процедури закупівлі а, яка буде опублікована на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня затвердження;                                           

 - протокол засідання комітету з конкурсних торгів, щодо прийняття рішення про застосування переговорної процедури закупівлі.

 

 

 

   

 Голова комітету з конкурсних торгів                                                   М.І.Фоменко

                М.П.

 

 

 

            Вхідний номер документа: 14122FX818651


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 2041
візитів всього: 592282