Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ОБҐРУНТУВАННЯ застосування переговорної процедури закупівлі

 ОБҐРУНТУВАННЯ

застосування переговорної процедури закупівлі

 

1.Замовник:                                                                                                                                      

1.1.Найменування. Комунальна установа «Міський центр фізичної культури та спорту» Рубіжанської міської ради Луганської області.                   

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 26023628.

1.3. Місцезнаходження: вул. Революції, 2, м. Рубіжне, Луганська обл., 93001.

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail): Гончарова Віолета Петрівна, спеціаліст 1 категорії КУ «МЦФКтаС»; вул. Революції, 2, м. Рубіжне, Луганська обл., 93001; телефон/факс (06453) 9-51-61; e-mail: sportt220@gmail.com.

1.5. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування переговорної процедури закупівлі: «05» грудня 2014 р.

2. Інформація про предмет закупівлі:

2.1.Найменування предмета закупівлі: код 35.11.10-00.00 –енергія електрична.                                                                                                                                                   

2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 200,0 тис.кВт*г/рік.

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: Палац спорту, басейн; вул. Революції, 2 м. Рубіжне, Луганська обл., 93001                                                

2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: січень – грудень 2015 р.

3. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі:

3.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об’єднання».  

3.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 31443937.                                                                                                                                     3.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс:вул. Гайового, буд. 35а, м. Луганськ, Луганська область, 91021; Сєвєродонецький РЕМ вул. Заводська, 40, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл. 93400; тел. (06452) 4-11-49, 4-02-44; фактична адреса: вул. Крупської, буд. 1А, м. Рубіжне Луганської обл., 93006; тел. (06453) 6-39-80.

4. Умови застосування переговорної процедури закупівлі: Відповідно до п.2 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме: відсутності конкуренції   (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

5. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання переговорної процедури закупівлі.                                                                                                                  

    Товариство з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об’єднання» (вул. Гайового, буд. 35а, м. Луганськ, Луганська область, 91021; Сєвєродонецький РЕМ вул. Заводська, 40, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.; фактична адреса: вул. Крупської, буд. 1А, м. Рубіжне Луганської обл., 93006; код ЄДРПОУ 31443937) включено до «Переліку суб’єктів природних монополій Луганської області», затвердженому розпорядженням голови Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 14.06.2010 №01-18.1/15 (з наступними змінами) як таке, що займає монопольне (домінуюче) становище на ринку передачі та розподілу електричної енергії в Луганській області в межах розташування власних та орендованих електричних мереж. Враховуючи положення статей 5 та 6 України «Про природні монополії» встановлено, що за визначенням п.1 статті 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції» ТОВ «ЛЕО» з початку здійснення ліцензованої діяльності і до теперішнього часу  займає монопольне становище на ринку передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та постачання електроенергії за регульованим тарифом у територіальних межах Луганської області оскільки на цих ринках в зазначених територіальних межах немає жодного конкурента. Постачання електричної енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів здійснюється суб’єктами господарювання, що мають ліцензію на постачання електричної енергії за регульованим тарифом. На території Луганської області єдиним підприємством, що має ліцензії на постачання за регульованим тарифом електричної енергії є ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (ліцензія №220851 від 20.04.2006р. на постачання електричної енергії за регульованим тарифом).                                                                                  

      Послуги з постачання електроенергії у м. Рубіжне Луганської області можуть бути надані тільки певним постачальником - Товариство з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об’єднання» за відсутності при цьому альтернативи.

      На підставі вищезазначеного, Комунальній установі «Міський центр фізичної культури та спорту» Рубіжанської міської ради Луганської області, необхідно укласти договір з ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на поставку енергія електрична в обсязі 200,0 тис.кВт/рік.

7. Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі:                                                                                                                                               

- інформація про застосування переговорної процедури закупівлі, яка буде опублікована на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня затвердження;                                                                                                                                            - протокол засідання комітету з конкурсних торгів, щодо прийняття рішення про застосування переговорної процедури закупівлі.

 

 

 

 

 

   

 Голова комітету з конкурсних торгів                                                   М.І.Фоменко

                М.П.

 

 

 

 

 

            Вхідний номер документа: 14122FX818644


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 1709
візитів всього: 592157