Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ОБҐРУНТУВАННЯ застосування переговорної процедури закупівлі

 ОБҐРУНТУВАННЯ

застосування переговорної процедури закупівлі

 

1.Замовник:                                                                                                                                      

1.1.Найменування. Комунальна установа «Міський центр фізичної культури та спорту» Рубіжанської міської ради Луганської області.                   

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 26023628.

1.3. Місцезнаходження: вул. Революції, 2, м. Рубіжне, Луганська обл., 93001.

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail): Гончарова Віолета Петрівна, спеціаліст 1 категорії КУ «МЦФКтаС»; вул. Революції, 2, м. Рубіжне, Луганська обл., 93001; телефон/факс (06453) 9-51-61; e-mail: sportt220@gmail.com.

1.5. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування переговорної процедури закупівлі: «05» грудня 2014 р.

2. Інформація про предмет закупівлі:

2.1.Найменування предмета закупівлі: код 35.30.12-00.00 – постачання пари та гарячої води трубопроводами.                                                                                                                                                   

2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 700,0 Гкал/рік.

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: Палац спорту, басейн; вул. Революції, 2 м. Рубіжне, Луганська обл. , 93001                                               

2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: січень – грудень 2015 р.

3. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі:

3.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи: Комунальне спеціалізоване теплозабезпечуюче підприємство «Рубіжнетеплокомун-енерго» Рубіжанської міської ради.  

3.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 33515421.                                                                                                                                     3.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс:вул. Іванова, буд. 157 м.Рубіжне, Луганська обл., 93000; тел. (06453) 7-42-49; 6-48-51.

4. Умови застосування переговорної процедури закупівлі: Відповідно до п.2 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме: відсутності конкуренції   (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

5. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обранняпереговорноїпроцедури закупівлі.                                                                                                                   

    Станом на 01.12.2014 р. Комунальне спеціалізоване теплозабезпечуюче підприємство «Рубіжнетеплокомуненерго» Рубіжанської міської ради (вул. Іванова, буд. 157, м.Рубіжне, Луганська обл., 93000; код ЄДРПОУ 33515421) внесено до «Переліку суб’єктів природних монополій Луганської області», затвердженому розпорядженням голови Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 14.06.2010 №01-18.1/15 (з наступними змінами) як таке, що займає монопольне (домінуюче) становище на ринку транспортування теплової енергії в межах території м. Рубіжне, де знаходяться належні йому теплові мережі.                                                                                                                                              

     КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» діє на ринку транспортування теплової енергії в межах території, на якій розташовані власні теплові мережі та відповідно статті 5 Закону України «Про природні монополії» віднесений до сфери діяльності природних монополій. Також КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» діє на суміжних ринках з виробництва та постачання теплової енергії в Луганській області в межах розташування власних теплових мереж (стаття 6 Закону України «Про природні монополії»).

     Відносини пов’язані з виробництвом, транспортуванням, постачанням та використанням теплової енергії з метою забезпечення енергетичної безпеки України, підвищення енергоефективності функціонування систем теплопостачання, створення і удосконалення ринку теплової енергії та захисту прав споживачів та працівників сфери теплопостачання визначаються Законом України «Про теплопостачання» від 02.065.2005 №2633-IV (із змінами і доповненнями).

      Послуги міської служби теплопостачання надає тільки одне підприємство, а саме Комунальне спеціалізоване теплозабезпечуюче підприємство «Рубіжнетеплокомуненерго» Рубіжанської міської ради за відсутності при цьому альтернативи.

      Не укладення з КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» договору на надання послуг: пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води може призвести до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, зокрема до створення загрози зриву опалювального сезону 2015р.

      На підставі вищезазначеного, Комунальній установі «Міський центр фізичної культури та спорту» Рубіжанської міської ради Луганської області необхідно укласти договір з КСТП «Рубіжнетепло-комуненерго» на надання послуг: пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води в обсязі 700,0 Гкал.                                                                    

7. Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі:                                                                                                                                           - Лист Антимонопольного комітету України Луганського обласного територіального відділення від 17.11.2011р.№04-28/2129, стосовно монопольного становища КСТП «Рубіжнетеплокомун-енерго» на ринку транспортування та постачання теплової енергії в межах території м.Рубіжне Луганської області;  Ліцензія №041701 від 01.08.2012р., щодо виробництва теплової енергії;  Ліцензія №041702 від 01.08.2012р., щодо транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами; Ліцензія №041703 від 01.08.2012р., щодо постачання теплової енергії.                                                                                                                                           

 - інформація про застосування переговорної процедури закупівлі а, яка буде опублікована на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня затвердження;                                           

 - протокол засідання комітету з конкурсних торгів, щодо прийняття рішення про застосування переговорної процедури закупівлі.

 

 

 

   

 Голова комітету з конкурсних торгів                                                   М.І.Фоменко

                М.П.

 

 

 

            Вхідний номер документа: 14122FX818655


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 21
візитів сьогодні: 2073
візитів всього: 592286