Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 08.01.2015 по 15.01.2015

 За період з 08.01.2015 по 15.01.2015 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 22 письмових та усних звернення громадян, у тому числі: 2 звернення - на особистому прийомі секретаря міської ради Мухтарова Д.Х. і 3 - з телефонної «гарячої» лінії секретаря міської ради Мухтарова Д.Х. та 14 звернень – з Урядової «гарячої» лінії.
    У зверненнях порушено 22 питання.
    Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника ЛА на ЧАЕС; 1 – від учасника війни, 7 – від пенсіонерів; 2 – від дітей війни; 1 – від одинокої матері, 1 – від інваліда 2 гр., серед яких: 2 – колективних.
    7 звернень зареєстровано на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 10 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 4 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна  П.А. та 1- на заступника міського голови Тарабановського М.М.
    Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: надання соціальної допомоги, надання субсидії та інші.
    Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства (ремонту покрівлі, заміни каналізаційної труби, неякісного надання послуг та інші) та з питань законності та охорони правопорядку (правомірність дій працівників паспортного стола, ПП «Ромалекс» та інші)
    Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1465
візитів всього: 593493