Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 18.12.2014 по 25.12.2014

За період з 18.12.2014 по 25.12.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 34 усних та письмових звернення громадян, у тому числі 6 - на особистому прийомі у секретаря міської ради Мухтарова  Д.Х ; 1 - на особистому прийомі у заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.
У зверненнях порушено 36 питання.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 4 – від пенсіонерів; 3 – від дітей війни; 2 - від  1 – від одинокої матері, серед яких 2 – повторних.
12 звернень зареєстроване на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 6 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 16 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна  П.А.
Мешканці міста також зверталися з питань  транспорту, комунального господарства (ремонту доріг, ремонту дома, забезпечення енергопостачанням, ремонт квартири, неякісне надання послуг), соціальних питань (призначення субсидій, надання соціальної допомоги), захисту прав споживачів, житлових (надання житлової площі), праці (оплата праці) та інші.
За цей період позитивно вирішене три звернення, а саме: щодо ремонту покрівель, щодо повернення грошей за неякісний товар та  щодо заміни колектора системи водовідведення в під'їзді.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2737
візитів всього: 545294