Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 11.12.2014 по 18.12.2014

За період з 11.12.2014 по 18.12.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 22 письмових звернення громадян, у тому числі: 1- з обласної державної адміністрації та 10 звернень – з Урядової «гарячої» лінії.
    У зверненнях порушено 27 питань.
    Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника війни; 1 – від інваліда війни;  1 – від пенсіонера; 2 – від дітей війни; 1 – від інваліда 1  гр; 1 – від багатодітної сім’ї, серед яких: 2 – повторних, 1 – колективне.
    11 звернень зареєстроване на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 8 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 3 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна  П.А.
    Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: надання соціальної допомоги, надання ортопедичного взуття та інші.
    Мешканці міста також зверталися з питань  комунального господарства (забезпечення енергопостачанням, ремонту дому, неякісного надання послуг, відлову собак та інші), житлових (надання житлової площі), охорони здоров’я (реформація міської лікарні) та інші.
    За цей період позитивно вирішено 17 звернень, а саме: щодо надання соціальної допомоги.
    Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2854
візитів всього: 545253