Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 04.12.2014 по 11.12.2014р.

За період з 04.12.2014 по 11.12.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 53 усних та письмових звернень громадян, у тому числі 7 - на особистому прийомі у секретаря міської ради Мухтарова  Д.Х ; 1 - на особистому прийомі у заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 6 – на телефонну «гарячу лінію» у секретаря міської ради Мухтарова  Д.Х.
    У зверненнях порушено 64 питання.
    Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2 – від учасників війни; 1 – від інваліда війни;  1 – від учасника трудового фронту; 1 – від ветерана праці; 9 – від пенсіонерів; 6 – від дітей війни; 3 – від інвалідів 1  гр; 2 – від інвалідів 2 гр; 1 – від інваліда 3  гр; 2 – від інваліда дитинства; 3 – від учасника ліквідації ЧАЄС; 1 – від одинокої матері, серед яких 1 – повторне, 5 – колективних.
    23 звернень зареєстроване на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 11 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 14 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна  П.А., 5 – на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М.
    Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: призначення субсидій, призначення соціальної допомоги, надання соціальної допомоги, визначення соціального статусу, влаштування у заклади соціального захисту.
    Мешканці міста також зверталися з питань  транспорту, комунального господарства (ремонту доріг, ремонту дома, забезпечення енергопостачанням, встановлення знаків, що забороняють проїзд машин, ремонт квартири, неякісне надання послуг, експлуатація газового обладнання), захисту прав споживачів, житлових (надання житлової площі), праці (оплата праці) та інші.
    За цей період позитивно вирішене одне звернення, а саме: щодо вивезення сміття.
    Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2833
візитів всього: 545253