Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 27.11.2014 по 04.12.2014

За період з 27.11.2014 по 04.12.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 44 усних та письмових звернень громадян, у тому числі 7 - на особистому прийомі у заступника міського голови Тарабановського М.М.
У зверненнях порушено 49 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника війни; 1 – від учасника трудового фронту; 3 – від ветеранів праці; 12 – від пенсіонерів; 5 – від дітей війни; 1 – від інваліда 2 гр; 2 – від інваліда дитинства; 2 – від учасника ліквідації ЧАЄС, серед яких 1 – повторне, 2 – колективних.
16 звернень зареєстроване на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 7 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 9 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна  П.А., 12 – на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М.
Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: призначення субсидій, призначення соціальної допомоги, надання соціальної допомоги, визначення соціального статусу, влаштування у заклади соціального захисту, питання опіки. Таких звернень зареєстровано 16.
Мешканці міста також зверталися з питань  транспорту, комунального господарства (ремонту доріг, ремонту дома, забезпечення енергопостачанням, встановлення знаків, що забороняють проїзд машин, ремонт квартири, неякісне надання послуг, експлуатація газового обладнання), захисту прав споживачів.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2033
візитів всього: 545126