Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Зустріч під назвою «Формування навиків самодопомоги та самореалізації в умовах підвищеної соціальної напруги»

 

   Побоюючись за своє життя й безпеку, тисячі людей, які опинилися в зоні АТО, залишають майже все, що в них є, і переїжджають жити до інших регіонів України. Часто в повну невідомість, долаючи величезну кількість небезпек і страхів, бо треба знайти не тільки житло, а головне де працювати. На спеціалістів служби зайнятості  нині у зв'язку з цим  дивляться з надією. Адже в службі зайнятості можна знайти не тільки вакансії по регіону та по всій Україні, а також  психологічну, матеріальну та людську підтримку. Нині важливе завдання – працевлаштувати в першу чергу людей, які опинилися в дуже скрутному становищі.  
     28 листопада  на черговій зустрічі під назвою «Формування навиків самодопомоги та самореалізації в умовах підвищеної соціальної напруги» спеціаліст Рубіжанського міського центру зайнятості Логвинчук В.Г. розповідала  про техніку подолання тривожних та кризових ситуацій, зовнішніх і внутрішніх конфліктів, про формування емоційної стійкості та психологічної рівноваги, та як навчитися ефективно використовувати всі доступні ресурси й успішно пройти власний шлях у подоланні психотравмуючих ситуацій.
    На прикінці зустрічі присутні отримали роздатковий матеріал, який включав в себе повну інформацію про актуальні вакансії по м.Рубіжне та регіону.
 
Начальник відділу активної підтримки
Рубіжанського МЦЗ                                                              Логвинчук В.Г.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1752
візитів всього: 585107