Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 20.11.2014 по 27.11.2014

а період з 20.11.2014 по 27.11.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 28 усних та письмових звернень громадян, у тому числі 3 – на особистому прийомі у секретаря міської ради Мухтарова  Д.Х., 2 - на особистому прийомі у заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.
У зверненнях порушено 31 питання.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника війни; 1 – від багатодітної родини; 8 – від пенсіонерів; 3 – від дітей війни; 1 – від інваліда 3 гр; серед яких 1 – повторне, 5 – колективних.
21 звернення зареєстроване на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 7 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.
Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: призначення субсидій, призначення соціальної допомоги, надання соціальної допомоги, визначення соціального статусу, влаштування у заклади соціального захисту, питання опіки. Таких звернень зареєстровано 13.
Мешканці міста також зверталися з питань  транспорту, комунального господарства (ремонту доріг, ремонту дома, забезпечення енергопостачанням, встановлення знаків, що забороняють проїзд машин, ремонт квартири, неякісне надання послуг, експлуатація газового обладнання), захисту прав споживачів.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 18
візитів сьогодні: 1474
візитів всього: 593493