Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 13.11.2014 по 20.11.2014

За період з 13.11.2014 по 20.11.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 18 усних та письмових звернень громадян, у тому числі 4 – на особистому прийомі у секретаря міської ради Мухтарова  Д.Х., 2 - на особистому прийомі у заступника міського голови Тарабановського М.М.
У зверненнях порушено 26 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від багатодітної родини; 1 – від учасника війни; 5 – від пенсіонерів; 2 – від дітей війни; 1 – від інваліда 1 гр; 1 – від учасника ЛА на ЧАЄС, серед яких 1 – повторне, 2 – колективних.
9 звернень зареєстровані на адресу секретаря міської ради Мухтарова Д.Х., 5 – на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М., 1 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 3 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонту покрівель, освітлення вулиць, вивозу сміття, ремонту крильця, ремонту квартири та інші.Таких звернень зареєстровано 10.
Мешканці міста також зверталися з питань  земельних відносин (вирішення конфліктів з межі земельної ділянки між сусідами), зв’язку (якість телефонного зв’язку), праці (отримання довідки про заробітну плату), соціального захисту населення (призначення пенсії, отримання соціальних виплат, субсидій, надання матеріальної допомоги, визначення соціального статусу, направлення до закладу соціального захисту), дотримання законності та охорони правопорядку (захист прав споживачів) та інші.
За цей період позитивно вирішені три звернення щодо надання державної соціальної допомоги.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 4098
візитів всього: 545233