Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 06.11.2014 по 13.11.2014

За період з 06.11.2014 по 13.11.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшли 38 письмових зверненнь громадян.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від багатодітної родини; 2 – від одиноких матерів; 2 – від ветеранів праці; 8 – від пенсіонерів; 1 – від дитини війни; 3 – від інвалідів 2 гр; 3 – від інвалідів 3 гр.; серед них 3 – колективних.
36 звернень зареєстровані на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М., 1 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: призначення державної соціальної допомоги, надання пільг, надання матеріальної допомоги, визначення статусу. Таких звернень зареєстровано 14.
Мешканці міста також зверталися з питань  транспорту (робота транспорту та розмір тарифів), зв’язку (неякісне надання послуг на пошті), житлових (надання житлової площі), праці (оплата праці), захисту прав споживачів та інші.
За цей період позитивно вирішені два звернення, а саме: щодо прибирання дров та надання акту обстеження.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 19
візитів сьогодні: 2118
візитів всього: 592273