Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Міська он-лайн вікторина «Європа. Україна. Ти»
«УЗГОДЖУЮ»
                                                                                                           Керівник ГО
«Соціальний моніторинг»
____________________
Ю.В.Божич             


Міська он-лайн вікторина
«Європа. Україна. Ти».Загальні положення
Он-лайн вікторина проводиться Центром європейських технологій громадської організації «Соціальний моніторинг» при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Рубіжанської міської ради з метою активізації навчального, творчого потенціалу молоді міста, формування активної громадської позиції  та залучення її до євроінтеграційних процесів.

Умови проведення
До участі у вікторині запрошуються   команди  навчальних закладів міста. Кількість учасників команди необмежена, вони мають представляти один навчальний заклад. Кількість команд від навчального закладу необмежена.
Команда повинна мати капітана, який буде безпосередньо відповідати на питання вікторини, висловлюючи командну думку.

Для участі в он-лайн вікторині команді необхідно відіслати запит на e-mail: cet_ru11@rambler.ruЭтот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript   та отримати інструкцію з проведення вікторини та анкету команди. Реєстрація учасників вікторина відбувається через реєстрацію анкет. Останній термін реєстрації команди - 08 квітня 2011 року

Он-лайн вікторина відбудеться  20 квітня 2011 року  з 15.00 до 15.30 в режимі он-лайн через інтернет.
Переможцем вважається команда, яка набрала найбільшу кількість правильних відповідей. У разі, якщо у команд співпаде кількість правильних відповідей, переможцем буде вважатися та команда, яка раніше надіслала свої варіанти відповідей.

Нагородження переможців
Команда-переможець нагороджується веб-камерою.
Інші команди, які за рішенням організаторів он-лайн вікторини продемонстрували високий рівень знань та налагоджену командну роботу, отримують пам’ятні подарунки.
Нагородження переможців он-лайн вікторини відбудеться 27 квітня 2011 року під час презентації Центру європейських технологій


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1858
візитів всього: 592214