Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 23.10.2014 по 30.10.2014

За період з 23.10.2014 по 30.10.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшли 34 письмових звернення громадян.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника ВВВ, 5 – від пенсіонерів; 2 – від ветеранів праці; 1 – від дитини війни; 1 – від інваліда 2 гр.; 1 – від інваліда 3 гр., у тому числі 10 – колективних.
26 звернень зареєстровані на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М., 3 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 5 – на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
Найбільша кількість звернень надійшла з питань комунального господарства, а саме: неякісного надання послуги з енергопостачання,  освітлення вулиць, відсутності опалення у квартирах). Таких звернень зареєстровано 17.
 Мешканці міста також зверталися з питань  транспорту (зміни графіку руху міського автобусу), житлової політики (надання житлової площі), праці (можливого звільнення з роботи), соціального захисту населення (надання матеріальної допомоги, отримання соціальних виплат), забезпечення законності та охорони правопорядку (захисту прав споживачів) та інші.
За цей період позитивно вирішені два звернення, а саме: щодо відновлення зовнішнього освітлення вулиць та централізованого теплопостачання у квартирах.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо уважного розгляду питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 8
візитів сьогодні: 3346
візитів всього: 545323