Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 09.10.2014 по 16.10.2014

За період з 09.10.2014 по 16.10.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 9 письмових звернень громадян.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від ветерана праці; 1 – від пенсіонера; 2 – від дітей війни; 1 – від інваліда 1 гр.; 1 – від інваліда 3 гр.
Усі звернення зареєстровані на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М.
Чотири звернення надійшли з соціальних питань, а саме: надання матеріальної допомоги для лікування, оформлення опікунства над недієздатною особою; три – з комунальних питань, а саме: зріз дерев, відлов безпритульних собак, встановлення знаків, що забороняють проїзд автомобільного транспорту та два звернення – з питань захисту прав споживачів.
За цей період позитивно вирішені 12 звернень щодо виплати соціальної допомоги сім’ям з дітьми.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо неухильного виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2848
візитів всього: 545290