Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 02.10.2014 по 10.10.2014

За період з 02.10.2014 по 10.10.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 8 усних та письмових звернень громадян, у тому числі 2 – на особистому прийомі у заступника міського голови Тарабановського М.М.
З урядової «гарячої» телефонної лінії зареєстровано 2 звернення.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від інваліда війни; 1 – від багатодітної родини, 1 – від пенсіонера, 2 – від ветеранів праці.
Із загальної кількості звернень 4 зареєстровані на адресу заступника міського голови Тарабановського, 2 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 2 - на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А.
Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: отримання соціальних виплат, призначення субсидії, надання матеріальної допомоги. Таких звернень зареєстровано 4.
Мешканців міста також турбували наступні питання: праці (отримання довідки про заробітну плату), земельних відносин (вирішення конфліктів між сусідами з межі земельної ділянки), сім’ї та молоді (позбавлення батьківських прав).
За цей період позитивно вирішні 4 звернення щодо виплати соціальної допомоги сім’ям з дітьми.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо неухильного виконання питань, поставлених у зверненнях громадян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2982
візитів всього: 545249