Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 18.09.2014 по 25.09.2014

За період з 18.09.2014 по 25.09.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 31 усне та письмове звернення громадян, у тому числі 6 – на особистому прийомі у заступника міського голови Подхватіліна П.А.
З урадової «гарячої» телефонної лінії зареєстровано 12 звернень.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 3 – від інвалідів війни; 2 – від учасників ВВВ, 1 – від багатодітної родини, 1 – від одинокої матері; 6 – від пенсіонерів, 5 – від дітей війни, 1 – від інваліда 1 гр., 3 – від інвалідів 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1 – колективне.
Із загальної кількості звернень 26 зареєстровані на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А., 5 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.
Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: отримання соціальних виплат, призначення субсидії, надання матеріальної допомоги, пільг). Таких звернень зареєстровано 13.
Мешканців міста також турбували наступні питання: земельних відносин (вирішення конфліктів між сусідами з межі земельної ділянки), житлової політики (отримання житла), комунального господарства (оплата за комунальні послуги, ремонт покрівлі, ремонт квартири), праці (працевлаштування, отримання архівної довідки про заробітну плату), захисту прав споживачів, освіти (переведення для навчання до іншого навчального закладу).
Три звернення, згідно з законодавством про звернення громадян, переслані за належністю іншим установам та організаціям.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1871
візитів всього: 593492