Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 11.09.2014 по 18.09.2014

За період з 11.09.2014 по 18.09.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 13 письмових звернень громадян.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від багатодітної родини; 3 – від пенсіонерів, 1 – від ветерана праці, 2 – від інвалідів 2 гр., 2 – колективних.
З урядової телефонної «гарячої» лінії зареєстровано 7 звернень.
Із загальної кількості звернень 9 зареєстровані на адресу заступника міського голови Подхватіліна П.А., 4 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.
Мешканців міста турбували наступні питання: земельних відносин (щодо права власності на земельну ділянку), житлової політики (включення до списку громадян для отримання житла), комунального господарства (оплата за комунальні послуги, капітальний ремонт дому), охорони здоров’я (встановлення групи інвалідності), соціального захисту (несвоєчасне отримання соціальних виплат, надання матеріальної допомоги, питання опіки).
Одне звернення, згідно з законодавством за зверненнями громадян, переслане за належністю іншій установі.
Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2036
візитів всього: 545126