Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 04.09.2014 по 11.09.2014

За період з 04.09.2014 по 11.09.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 9 письмових звернень громадян.

У зверненнях порушено 11 питань.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 2 – від пенсіонерів, 1 - выд ветерана працы, 1 – від дитини війни, 1 – від інваліда 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр.

Із загальної кількості звернень 2 зареєстровані на адресу заступника міського голови Тарабановського М.М., 5 – на заступника міського голови Подхватіліна П.А.

Мешканців міста турбували наступні питання: житлові (поліпшення житлових умов, прописка), комунального господарства (незгода з боргом за комунальні послуги, ремонт приватної споруди, ремонт квартири), соціального захисту (надання матеріальної допомоги, опіки).

 За цей період позитивно вирішні питання по восьми зверненнями, а саме: виплати заборгованості по заробітній платі на приватному підприємстві, поновленню графіка руху міського автобуса, заміні стояків опалювальної системи, наданню реєстрації, виплаті соціальної допомоги.

Всі звернення, що надійшли, були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2243
візитів всього: 545155