Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за період з 28.08.2014 по 04.09.2014

За період з 28.08.2014 по 04.09.2014 до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради надійшло 16 усних та письмових звернень громадян, у тому числі 6 – на особистому прийомі у заступника міського голови Тарабановського М.М..
У зверненнях порушено 17 питань.
Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від учасника війни, 2 – від одиноких матерів, 3 – від ветеранів праці, 3 – від пенсіонерів, 1 – від інваліда 2 гр., 4 – колективних.
Усі звернення розглянуті заступником міського голови Тарабановським М.М..
Мешканців міста турбували питання транспорту (зміна графіку руху), житлові (надання житлової площі), комунального господарства (ремонт системи опалення у квартирах, ремонт покрівель), праці (виплата заборгованості по заробітній платі), соціальні (надання матеріальної допомоги, виплата соціальної допомоги), архітектури (облаштування окремого входу в квартиру).
За цей період позитивно вирішні питання про надання матеріальної допомоги трьом жителям міста.
Всі звернення були розглянуті та надані відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 13
візитів сьогодні: 1699
візитів всього: 545458