Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Як отримати фінансову підтримку від ПРООН/МПВСР

 

   Для реалізації проектів розвитку організацій громад навчали 9 березня 2011 року у відділі місцевих ініціатив під час проведення тренінгу з написання  проектних заявок на грантову підтримку Муніципальної програми врядування та сталого розвитку ПРООН.
    Проект ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» (ПРООН/МПВСР) була започаткована у 2004 р. із метою сприяння розвитку місцевого самоврядування у містах України задля покращення рівня якості життя мешканців міст за рахунок впровадження механізмів самодопомоги.
 
     Місто Рубіжне стало партнером ПРООН/МПВСР у 2007 році. З того часу місцева влада встановила постійний та тісний зв’язок з громадами та  спільно вирішують актуальні місцеві проблеми.
Для впровадження сталого розвитку в усі сфери життя міста, був створений відділ місцевих ініціатив,  начальник якого Ірина Божич, є  муніципальним координатором ПРООН/МПВСР в м.Рубіжне.
Відділ щорічно організує проведення конкурсу заявок на грантову підтримку місцевих ініціатив, спрямованих на сталий розвиток  та проводить різноманітні тренінги.

    Ось і цього разу   представники громадських формувань міста, які виявили бажання прийняти участь у конкурсі проектних пропозицій, навчалися як правильно написати заявку до ПРООН/МПВСР, щоб отримати фінансову допомогу.  І хоча серед учасників тренінгу були  вже досвідчені представники громад міста, які вже реалізували власні проекти, але навіть  у них виявилося доволі багато запитань.

 

    На сьогодні, завдяки підтримці ПРООН/МПВСР в м. Рубіжне реалізовано 6 проектів громад на загальну суму 135 тисяч гривень, 3 проекти знаходяться в стадії реалізації.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 9360
візитів всього: 600468